Celotáborová hra

Pravěk
Hry:
  • Doba ledová
  • Křesadlo


Vítězná univerzita: Duke
 


Antické Řecko
Disciplíny:
  • Skok do dálky
  • Střelba z vodní pistole
  • Skok do výšky
  • Pétanque
  • Hod diskem
  • Chůze po laně
  • Plavání
  • Opičí dráha
  • Člunkový běh
  • Kyblíková výzva
  • Zatloukání hřebíku
  • Lukostřelba
  • Šipky
  • Skákání s míčem


Vítězná univerzita: Cambridge


Individuální výsledky:

1. kategorie:

 
1. místo: Johanka Fialová
2. místo: Tomáš Merhaut
3. místo: Sára Novotná

2. kategorie:
 
1. ​místo: David Panuška
2. místo: Adam Panuška
3. místo: Amálka Břízová

3. kategorie:
 
1. ​místo: Michal Jasinský
2. místo: Petr Kranát
3. místo: Míša Topič

4. kategorie:

1. ​místo: Majda Bronská
2. místo: Martin Novotný
3. místo: Natálka Lexová

5. kategorie:

1. ​místo: Adam Ryba
2. místo: Dominik Brož
3. místo: Dan Schneider


Starověká Čína
Hry:
  • Gejši

Vítězná univerzita: Cambridge


Současnost

Hry:
  • Cesta do Jesenice
Vítězná univerzita: Harvard


Středověk
Hry:
  • Ztracený poklad


Vítězná univerzita: Duke


Novověk

Hry:
  • Spojovačky
  • Banditi


Vítězná univerzita: Harvard


Divoký západ

Hry:
  • Žebřík
  • Závod koní


Vítězná univerzita: Duke


Průlet časem
Hry:
  • Divoký západ - stavění domečku z karet
  • Starověká Čína - jedení rýže
  • Pravěk - stavění hranice
  • Středověk - zorientování mapy na sever
  • Novověk - spojovačka anglické královny
  • Současnost - puzzle z fotky
  • Antické Řecko - přinesení olympijského ohně


Vítězná univerzita: Yale
DUKE

Dominik Brož
Jirka Chocholatý
Kačka Novotná
Majda Bronská
Kryštof Jezl
Amálka Štobová
Amálka Břízová
Adam Panuška
Tonda Sýkora
CAMBRIDGE

Matěj Stopka
Natálka Tomková
Kája Nejtková
Terezka Kremeníková
Michal Jasinský
Honza Sýkora
Viktor Michálek
Evička Marešová
Tomáš Merhaut
BERKELEY

Vali Turková
Kačka Hlaváčková
Tomáš Kůna
Esterka Fialová
Péťa Kranát
Míša Topič
Bára Fikarová
David Panuška
Sára Novotná

 
STANFORD

Dan Schneider
Dominik Topič
Martin Novotný
Kevin Kaul
Róza Břízová
Anetka Tomková
Markétka Šebestová
Lukáš Vancl
Pipi Šebestová
PRINCETON

Kája Pánková
Olda Růžička
Vendy Šebestová
Kuba Šilhánek
Matouš Fikar
Janička Zlochová
Tobík Fiala
Laura Šilhánek
Tomáš Zeman
YALE

Anežka Bronská
Verča Panušková
Vítek Wech
Patrik Čáp
Viki Tůmová
Simon Lexa
Tonda Loskot
Johanka Fialová
Lukáš Zeman
 
OXFORD

Adam Ryba
Patrik Schneider
Aneta Chocholatá
Bára Michlová
Kuba Lukáč
Denis Brož
Kačka Panušková
Inna Michálková
Denis Albrecht
HARVARD

Luboš Kapek
Anička Moro
Kuba Stopka
Natálka Lexová
Didi Turková
Terezka Vávrová
Jíra Zloch
Laura Novotná
Filip Vancl
IMG_4224.JPG
IMG_4228.JPG
IMG_4230.JPG
IMG_4233.JPG
IMG_4238.JPG
IMG_4243.JPG
IMG_4245.JPG
IMG_4250.JPG
O vítězi rozhodovalo umístění v jednotlivých etapách. Za etapy vydělávaly děti peníze. Závěrečná etapa přinesla bonusové obnosy mincí, proto se stalo, že vítězná družinka má méně peněz, než ta na druhém místě.

Vydělané peníze pak děti utratily v obchodě, kde si mohly koupit různé drobnosti pro radost.
Adresa tábora:
RS Račí Hrad
Jesenice u Rakovníka

okr. Rakovník

270 33  
FOTKY - Rajče.net   -  Tábor 2017  -  Tábor 2016  -  Tábor 2015  -  Tábor 2014  -  Tábor 2013

Pokud chcete kohokoliv pozdravit nebo nám jen tak pro radost napsat, využijte panel - Napište nám :) 


Pořadatel: Sbor dobrovolných hasičů Řeporyje (http://www.sdhreporyje.info)
Hlavní vedoucí: Iveta Svobodová, tel: 723 791 703, e-mail: svobodova.iveta@volny.cz


Tuto akci podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrát hlavního města Prahy a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.
Akci%20podpořilo%20MSMT.png  Praha_logo.gif  sh%20cms.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one